*Disclaimer: Our price advertised is based on cash payment or pre-approved financing
cascadia-125 Trucks For Sale
All Trucks | cascadia-125
Used 2019 FREIGHTLINER Cascadia 125 Tandem Axle Sleeper
$42,000
IN CERES, CA -
| Stock # | #JW7590OS |
|---|---|
| Kilometers | 555,708 |
| Cab Style | HI RISE |
| Engine | DETROIT DD15 (450HP) |
| Eng Size | 14.8L |
| Trans | DETROIT DT12 12 SPD AUTO |
| Axles | TANDEM |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | WHITE |
Used 2016 FREIGHTLINER CASCADIA 125 Tandem Axle Sleeper
$32,500
2016 Freightliner Cascadia CA125
KEY FEATURES:
ENGINE: Detroit DD15 – 455 HP
TRANSMISSION: Detroit DT12 Automatic
COMFORT: Thermo King APU, Double Bunk
EXTERIOR: Full Painted Fairings, Aluminum Wheels
INTERIOR: Refrigerator, Microwave, In...
| Stock # | #JWHF7325OS |
|---|---|
| Kilometers | 621,431 |
| Cab Style | HI RISE |
| Engine | DETROIT DD15 (455HP) |
| Eng Size | 14.8L |
| Trans | DETROIT DT12 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 229" |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | WHITE |
Used 2015 FREIGHTLINER Cascadia 125 Tandem Axle Sleeper
$16,000
2015 Freightliner Cascadia Tandem Axle Sleeper
Detroit DD15 Engine
DT-12 Automatic Transmission
This truck is in great condition!
Call Tyler for more info - (708)427-4030
| Stock # | #TB8962PF |
|---|---|
| Kilometers | 922,805 |
| Cab Style | RAISED ROOF |
| Engine | DETROIT DD15 |
| Trans | DETROIT DT 12 AUTO |
| Color | WHITE |
Used 2019 FREIGHTLINER Cascadia 125 Tandem Axle Daycab
$21,000
Located In Indianapolis Indiana. Hard to Find 2019 Freightliner With a DD15 Engine, DT12 Automatic Transmission with 455HP. Financing and Warranty Options Available. Please Call or Text Tyler For More Information. 7. 0. 8. 4. 2. 7. 4. 0. 3. 0.
| Stock # | #TB867936 |
|---|---|
| Kilometers | 586,310 |
| Cab Style | DAY CAB |
| Engine | DETROIT DD15 (455HP) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | DETROIT DT12 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 178" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | WHITE |
Used 2019 FREIGHTLINER Cascadia 125 Tandem Axle Daycab
$20,000
Located In Indianapolis Indiana. Hard to Find 2019 Freightliner With a DD15 Engine, DT12 Automatic Transmission with 455HP. Financing and Warranty Options Available. Please Call or Text Tyler For More Information. 7. 0. 8. 4. 2. 7. 4. 0. 3. 0
| Stock # | #TB867934 |
|---|---|
| Kilometers | 631,770 |
| Cab Style | DAY CAB |
| Engine | DETROIT DD15 (455HP) |
| Eng Size | 14.8 |
| Trans | DETROIT DT12 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 178" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | WHITE |
(866) 813-1900 | 24850 Old 41 Rd Suite 21, Bonita Springs, FL 34135




