*Disclaimer: Our price advertised is based on cash payment or pre-approved financing
ca125dc Trucks For Sale
All Trucks | ca125dc
Used 2018 FREIGHTLINER CA125DC Tandem Axle Daycab
$44,700
Fleet Maintained and Ready to Work! Call or TEXT Tommy at (561) 445-9277 for more information.
| Stock # | #TP8027OS |
|---|---|
| Kilometers | 554,625 |
| Engine | DETROIT DD13 (450HP) |
| Eng Size | 12.8L |
| Trans | DETROIT DT12 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 175" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | GREEN |
Used 2019 FREIGHTLINER CA125DC Tandem Axle Daycab
$50,600
Fleet Maintained and Ready to Work! Call or TEXT Tommy at (561) 445-9277 for more information.
| Stock # | #TP9149OS |
|---|---|
| Kilometers | 542,802 |
| Engine | DETROIT DD13 (450HP) |
| Eng Size | 12.8L |
| Trans | DETROIT DT12 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 175" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | GREEN |
Used 2018 FREIGHTLINER CA125DC Tri-Axle Daycab
$24,900
4 Units Available. Fleet Maintained and Ready to Work! Call or TEXT Tommy at (561) 445-9277 for more information.
| Stock # | #TP8003OS |
|---|---|
| Kilometers | 636,108 |
| Engine | DETROIT DD13 (450HP) |
| Eng Size | 12.8L |
| Trans | DETROIT DT12 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 198" |
| Axles | TRI 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
(866) 813-1900 | 24850 Old 41 Rd Suite 21, Bonita Springs, FL 34135


