*Disclaimer: Our price advertised is based on cash payment or pre-approved financing
Trucks For Sale
All Trucks
Used 2017 FREIGHTLINER COLUMBIA Single Axle Sleeper
$12,500
IN QUITMAN, MS -
| Stock # | #JWJD8544PF |
|---|---|
| Kilometers | 877,253 |
| Cab Style | SLEEPERCAB |
| Engine | CUMMINS ISM (370HP) |
| Eng Size | 10.9L |
| Trans | MERITOR RMX10-135C2 9 SPD MANUAL |
| Wheelbase | 196" |
| Axles | SINGLE 12000 F / 23000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 23,000 |
| Suspension | AIR / SPRING |
| Color | WHITE |
Used 2016 FREIGHTLINER COLUMBIA Single Axle Sleeper
$12,000
IN QUITMAN, MS -
| Stock # | #JWHE4728PF |
|---|---|
| Kilometers | 849,195 |
| Cab Style | SLEEPERCAB |
| Engine | CUMMINS ISM (370HP) |
| Eng Size | 10.9L |
| Trans | FULLER RTX-11609B 9 SPD MANUAL |
| Wheelbase | 196" |
| Axles | SINGLE 12000 F / 23000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 23,000 |
| Suspension | AIR / SPRING |
| Color | WHITE |
Used 2016 FREIGHTLINER COLUMBIA Single Axle Sleeper
$11,500
IN QUITMAN, MS -
| Stock # | #JWHB0948PF |
|---|---|
| Kilometers | 865,679 |
| Cab Style | SLEEPERCAB |
| Engine | CUMMINS ISM (370HP) |
| Eng Size | 10.8L |
| Trans | FULLER RTX-13710C 9 SPD MANUAL |
| Wheelbase | 196" |
| Axles | SINGLE 12000 F / 23000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 23,000 |
| Suspension | AIR / SPRING |
| Color | WHITE |
Used 2009 FREIGHTLINER COLUMBIA Single Axle Sleeper
$6,000
IN QUITMAN, MS -
| Stock # | #JWAP1365PF |
|---|---|
| Kilometers | 895,562 |
| Cab Style | SLEEPERCAB |
| Engine | MERCEDES MBE460 (350HP) |
| Eng Size | 12.8L |
| Trans | EATON-FULLER FRO-1321OB 10 SPD MANUAL |
| Wheelbase | 196" |
| Axles | SINGLE 12000 F / 23000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 23,000 |
| Suspension | AIR / SPRING |
| Color | WHITE |
Used 2015 FREIGHTLINER M2 Reefer Truck
$17,000
- Located in Meridian, MS
- 2015 Freightliner M2 Reefer
- Cummins ISB Engine, 250 HP
- Spicer 6 Spd Manual Transmission
- 2019 ThermoKing T-580R Reefer Unit
- This truck is in excellent condition and runs great
- Call/Text Tyler for more inform...
| Stock # | #TB3816OS |
|---|---|
| Kilometers | 304,914 |
| Engine | CUMMINS ISB (250HP) |
| Trans | SPICER 6 SPD MANUAL |
| Suspension | AIR RIDE |
| Reefer Hours | 2019 T-580R |
| Reefer Hours | 5,200 |
| Length | 26.0' |
| Color | WHITE |
Used 2016 INTERNATIONAL Durastar 4300 Reefer Truck
$24,000
- Located in Meridian, MS
- 2016 International Durastar 4300 26' Reefer Truck
- Cummins ISB Engine, 250 HP
- 2019 ThermoKing T-580R Reefer Unit
- This truck is in excellent condition and runs great. The reefer unit is also in excellent condi...
| Stock # | #TB0179OS |
|---|---|
| Kilometers | 199,498 |
| Engine | CUMMINS ISB (250HP) |
| Trans | ALLISON AUTO |
| Suspension | SPRING |
| Reefer Hours | 2019 T-580R |
| Reefer Hours | 5,500 |
| Length | 26.0' |
| Color | WHITE |
Used 2016 INTERNATIONAL Durastar 4300 Reefer Truck
$21,000
- Located in Meridian, MS
- 2016 International Durastar 4300 24' Reefer Truck
- Cummins ISB Engine, 250 HP
- 2019 ThermoKing T-580R Reefer Unit
- This truck is in excellent condition and runs great. The reefer unit is also in excellent condi...
| Stock # | #TB0367OS |
|---|---|
| Kilometers | 279,668 |
| Engine | CUMMINS ISB (250HP) |
| Trans | ALLISON AUTO |
| Axles | SINGLE |
| Suspension | SPRING |
| Reefer Hours | T-580R |
| Reefer Hours | 4,500 |
| Length | 26.0' |
| Color | WHITE |
Used 2017 INTERNATIONAL Durastar 4300 Reefer Truck
$25,000
- Located in Meridian, MS
- 2017 International Durastar 4300 24' Reefer Truck
- Cummins ISB Engine, 250 HP
- 2019 ThermoKing T-580R Reefer Unit
- This truck is in excellent condition and runs great. The reefer unit is also in excellent condi...
| Stock # | #TB0875OS |
|---|---|
| Kilometers | 253,429 |
| Engine | CUMMINS ISB (250HP) |
| Trans | ALLISON AUTO |
| Suspension | SPRING |
| Reefer Hours | T-580R |
| Reefer Hours | 4,300 |
| Length | 26.0' |
| Color | WHITE |
(866) 813-1900 | 24850 Old 41 Rd Suite 21, Bonita Springs, FL 34135







