*Disclaimer: Our price advertised is based on cash payment or pre-approved financing
Trucks For Sale
All Trucks
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$24,500
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Automatic transmission
GVW: 52,000 lbs
Aluminum wheels
...
| Stock # | #MG11738OS |
|---|---|
| Kilometers | 838,867 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 12 SPD AUTO |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$26,500
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Automatic transmission
GVW: 52,000 lbs
Aluminum wheels
...
| Stock # | #MG97377OS |
|---|---|
| Kilometers | 601,110 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 12 SPD AUTO |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$26,000
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Automatic transmission
GVW: 52,000 lbs
Aluminum wheels
...
| Stock # | #MG97383OS |
|---|---|
| Kilometers | 750,613 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 12 SPD AUTO |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$24,500
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Automatic transmission
GVW: 52,000 lbs
Aluminum wheels
...
| Stock # | #MG26115OS |
|---|---|
| Kilometers | 820,588 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 12 SPD AUTO |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$28,000
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Eaton Fuller 13spd manual transmission
GVW: 52,000 lbs
...
| Stock # | #MG26300OS |
|---|---|
| Kilometers | 709,835 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 13 SPD MANUAL |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$28,500
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Eaton-Fuller 13spd manual transmission
GVW: 52,000 lbs
...
| Stock # | #MG26311OS |
|---|---|
| Kilometers | 672,315 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 13 SPD MANUAL |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$26,500
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Automatic transmission
GVW: 52,000 lbs
Aluminum wheels
...
| Stock # | #MG26111OS |
|---|---|
| Kilometers | 694,872 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 12 SPD AUTO |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2021 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$60,500
IN HARTFORD, IL - 2021 KENWORTH T680 SLEEPER, PACCAR MX11 430HP- PACCAR 12 SPD AUTOMATIC TRANSMISSION- DUAL BUNK 76" SLEEPER EQUIPPED WITH COLLISION MITIGATION-AVOIDANCE, LANE DEPARTURE, ADAPTIVE CRUISE CONTROL, THERMOKING APU, THIS TRUCK IS IN OUTST...
| Stock # | #JW3463OS |
|---|---|
| Kilometers | 380,335 |
| Cab Style | MID ROOF |
| Engine | PACCAR MX-11 (400HP) |
| Eng Size | 10.8L |
| Trans | PACCAR PO-16F112C 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 236" |
| Axles | TANDEM 12350 F / 38000 R |
| Front Axles | 12,350 |
| Rear Axles | 38,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | WHITE |
Used 2021 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$60,200
IN HARTFORD, IL - WET KIT- 2021 KENWORTH T680 SLEEPER, PACCAR MX11 430HP- PACCAR 12 SPD AUTOMATIC TRANSMISSION- DUAL BUNK 76" SLEEPER EQUIPPED WITH COLLISION MITIGATION-AVOIDANCE, LANE DEPARTURE, ADAPTIVE CRUISE CONTROL, THERMOKING APU, THIS TRUCK IS...
| Stock # | #JW3460OS |
|---|---|
| Kilometers | 557,780 |
| Cab Style | MID ROOF |
| Engine | PACCAR MX-11 (400HP) |
| Eng Size | 10.8L |
| Trans | PACCAR PO-16F112C 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 236" |
| Axles | TANDEM 12350 F / 38000 R |
| Front Axles | 12,350 |
| Rear Axles | 38,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | WHITE |
Used 2021 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$60,200
IN HARTFORD, IL - 2021 KENWORTH T680 SLEEPER, PACCAR MX11 430HP- PACCAR 12 SPD AUTOMATIC TRANSMISSION- DUAL BUNK 76" SLEEPER EQUIPPED WITH COLLISION MITIGATION-AVOIDANCE, LANE DEPARTURE, ADAPTIVE CRUISE CONTROL, THERMOKING APU, THIS TRUCK IS IN OUTST...
| Stock # | #JW3458OS |
|---|---|
| Kilometers | 414,649 |
| Cab Style | MID ROOF |
| Engine | PACCAR MX-11 (400HP) |
| Eng Size | 10.8L |
| Trans | PACCAR PO-16F112C 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 236" |
| Axles | TANDEM 12350 F / 38000 R |
| Front Axles | 12,350 |
| Rear Axles | 38,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | WHITE |
Used 2021 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$57,900
IN HARTFORD, IL - WET KIT- 2021 KENWORTH T680 SLEEPER, PACCAR MX11 430HP- PACCAR 12 SPD AUTOMATIC TRANSMISSION- DUAL BUNK 76" SLEEPER EQUIPPED WITH COLLISION MITIGATION-AVOIDANCE, LANE DEPARTURE, ADAPTIVE CRUISE CONTROL, THERMOKING APU, THIS TRUCK IS...
| Stock # | #JW3457OS |
|---|---|
| Kilometers | 600,637 |
| Cab Style | MID ROOF |
| Engine | PACCAR MX-11 (400HP) |
| Eng Size | 10.8L |
| Trans | PACCAR PO-16F112C 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 236" |
| Axles | TANDEM 12350 F / 38000 R |
| Front Axles | 12,350 |
| Rear Axles | 38,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | WHITE |
Used 2016 VOLVO VNL 760 Tandem Axle Sleeper
$22,000
- Located in University Park, IL
- Fleet Maintained
- Road Ready
- Call Tyler for more info! (7. 0. 8.) 4. 2. 7. 4. 0. 3. 0.
| Stock # | #TB500PF |
|---|---|
| Kilometers | 1,218,389 |
| Cab Style | RAISED ROOF |
| Engine | VOLVO D13 |
| Trans | VOLVO I-SHIFT AUTOMATED |
| Axles | TANDEM |
| Suspension | AIR RIDE |
Used 2018 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$25,000
2018 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet maintained 2018 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Automatic transmission
GVW: 52,000 lbs
Aluminum wheels
...
| Stock # | #MG05011OS |
|---|---|
| Kilometers | 626,315 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 12 SPD AUTO |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2015 VOLVO VNL 860 Tandem Axle Sleeper
$20,000
- Located in University Park, IL
- Engine was overhauled at 831,000 miles, as well as cylinder head, injectors, turbo, EGR cooler and valve
- Truck runs and drives great - in great condition
- Sold as-is - Deer guard not included
Call/Text Tyler ...
| Stock # | #TB343PF |
|---|---|
| Kilometers | 1,066,432 |
| Cab Style | RAISED ROOF |
| Engine | VOLVO D13 |
| Eng Size | 12.8L |
| Trans | VOLVO I-SHIFT AUTOMATED |
| Axles | TANDEM |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | RED |
Used 2017 VOLVO VNL 760 Tandem Axle Sleeper
$21,500
- Located in University Park, IL
- Truck runs and drives great - in great condition
- Sold as-is - Deer guard not included
- Call/Text Tyler for more info! (7. 0. 8.) 4. 2. 7. 4. 0. 3. 0
| Stock # | #TB301PF |
|---|---|
| Kilometers | 909,580 |
| Cab Style | RAISED ROOF |
| Engine | VOLVO D13 |
| Eng Size | 12.8L |
| Trans | VOLVO I-SHIFT AUTOMATED |
| Axles | TANDEM |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | BLACK |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$38,000
- Fleet maintained
- In great working condition and road ready!
- Call/Text Tyler for more info! 7. 0. 8. 4. 2. 7. 4. 0. 3. 0.
| Stock # | #TB6597PF |
|---|---|
| Kilometers | 630,080 |
| Cab Style | RAISED ROOF |
| Engine | PACCAR MX13 (455HP) |
| Eng Size | 12.9 L |
| Trans | PACCAR PO-16F 112 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 227" |
| Suspension | AIR / SPRING |
| Color | MANGO METALLIC |
Used 2019 FREIGHTLINER Cascadia Tandem Axle Sleeper
$38,000
- Fleet maintained
- In great working condition and road ready!
- Call/Text Tyler for more info! 7. 0. 8. 4. 2. 7. 4. 0. 3. 0.
| Stock # | #TB4544PF |
|---|---|
| Kilometers | 630,372 |
| Cab Style | RAISED ROOF |
| Engine | DETROIT DD15 (400HP) |
| Eng Size | 14.8 L |
| Trans | DETROIT DT12 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 223" |
| Axles | TANDEM |
| Suspension | AIR / SPRING |
| Color | MANGO METALLIC |
Used 2015 FREIGHTLINER Cascadia Evolution Tandem Axle Sleeper
$17,000
- Fleet maintained
- In great working condition and road ready!
- Call/Text Tyler for more info! 7. 0. 8. 4. 2. 7. 4. 0. 3. 0.
| Stock # | #TB8765PF |
|---|---|
| Kilometers | 1,022,568 |
| Cab Style | RAISED ROOF |
| Engine | DETROIT DD15 EV (505HP) |
| Eng Size | 14.8 L |
| Trans | DETROIT DT12 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 223" |
| Suspension | AIR / SPRING |
| Color | WHITE |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$38,000
- Fleet maintained
- In great working condition and road ready!
- Call/Text Tyler for more info! 7. 0. 8. 4. 2. 7. 4. 0. 3. 0.
| Stock # | #TB7591PF |
|---|---|
| Kilometers | 572,523 |
| Cab Style | RAISED ROOF |
| Engine | PACCAR MX13 (455HP) |
| Eng Size | 12.9 |
| Trans | PACCAR PO-16F 112 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 227" |
| Axles | TANDEM |
| Suspension | AIR / SPRING |
| Color | MANGO METALLIC |
Used 2018 PETERBILT 567 Tandem Axle Sleeper
$66,000
Located in Hammond, IN
2018 Peterbilt 567 Tandem Axle Sleeper
Cummins ISX15 Engine
450 HP
Eaton 13 Speed Manual Transmission
Air Leaf Suspension
Air Slide 5th Wheel
Adaptive Cruise Control
Call/Text Tyler for more information! 7. 0. 8. 4. 2. ...
| Stock # | #TB0937OS |
|---|---|
| Kilometers | 409,142 |
| Cab Style | FLAT TOP |
| Engine | CUMMINS ISX15 (450HP) |
| Trans | EATON RTLO16913A 13 SPD MANUAL |
| Wheelbase | 200" |
| Axles | TANDEM |
| Suspension | AIR LEAF |
| Hours | 18,095 |
(866) 813-1900 | 24850 Old 41 Rd Suite 21, Bonita Springs, FL 34135



















