*Disclaimer: Our price advertised is based on cash payment or pre-approved financing
Trucks For Sale
All Trucks
Used 2019 FREIGHTLINER Cascadia 126 Tandem Axle Daycab
$27,900
IN ONTARIO, CA - **505HP** 2019 FREIGHTLINER CASCADIA 126 DAY CAB- DETROIT DD15 505HP- DETROIT DT12 12SPD AUTOMATIC TRANSMISSION- FLEET MAINTAINED- READY TO WORK! NICE TRUCK - CALL JEFF NOW FOR DETAILS! 954-905-2524 jwilson@ameriquestusedtrucks.com
| Stock # | #JW03-18083CC |
|---|---|
| Kilometers | 510,479 |
| Cab Style | DAY CAB |
| Engine | DETROIT DD15 (505HP) |
| Eng Size | 14.8L |
| Trans | DETROIT DT12 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 186" |
| Axles | TANDEM 12350 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,350 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Hours | 16,872 |
| Color | WHITE |
Used 2019 FREIGHTLINER Cascadia 126 Tandem Axle Daycab
$27,900
IN ONTARIO, CA - **505HP** 2019 FREIGHTLINER CASCADIA 126 DAY CAB- DETROIT DD15 505HP- DETROIT DT12 12SPD AUTOMATIC TRANSMISSION- FLEET MAINTAINED- READY TO WORK! NICE TRUCK - CALL JEFF NOW FOR DETAILS! 954-905-2524 jwilson@ameriquestusedtrucks.com
| Stock # | #JW03-18078CC |
|---|---|
| Kilometers | 500,128 |
| Cab Style | DAY CAB |
| Engine | DETROIT DD15 (505HP) |
| Eng Size | 14.8L |
| Trans | DETROIT DT12 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 186" |
| Axles | TANDEM 12350 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,350 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Hours | 15,443 |
| Color | WHITE |
Used 2019 FREIGHTLINER Cascadia 126 Tandem Axle Daycab
$27,900
IN ONTARIO, CA - **505HP** 2019 FREIGHTLINER CASCADIA 126 DAY CAB- DETROIT DD15 505HP- DETROIT DT12 12SPD AUTOMATIC TRANSMISSION- FLEET MAINTAINED- READY TO WORK! NICE TRUCK - CALL JEFF NOW FOR DETAILS! 954-905-2524 jwilson@ameriquestusedtrucks.com
| Stock # | #JW03-18082CC |
|---|---|
| Kilometers | 526,703 |
| Cab Style | DAY CAB |
| Engine | DETROIT DD15 (505HP) |
| Eng Size | 14.8L |
| Trans | DETROIT DT12 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 186" |
| Axles | TANDEM 12350 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,350 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Hours | 15,894 |
| Color | WHITE |
(866) 813-1900 | 24850 Old 41 Rd Suite 21, Bonita Springs, FL 34135


