*Disclaimer: Our price advertised is based on cash payment or pre-approved financing
Trucks For Sale
All Trucks
Used 2024 WESTERN STAR 49X Tandem Axle Sleeper
$135,000
| Stock # | #MG8203FE |
|---|---|
| Kilometers | 278,280 |
| Engine | DETROIT DD15 (505HP) |
| Eng Size | 14.8L |
| Trans | DETROIT DT12 - 1750 - OHE 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 237" |
| Axles | TANDEM 13220 F / 40000 R |
| Front Axles | 13,220 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | BEIGE |
Used 2022 FREIGHTLINER Cascadia 126 Tandem Axle Sleeper
$67,000
| Stock # | #MG6063FE |
|---|---|
| Kilometers | 472,657 |
| Engine | DETROIT DD15 (455HP) |
| Eng Size | 14.8L |
| Trans | DETROIT DT12 - 1650 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 235" |
| Axles | TANDEM 13300 F / 40000 R |
| Front Axles | 13,300 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | WHITE |
Used 2024 FREIGHTLINER Cascadia 126 Tandem Axle Sleeper
$115,000
Excellent and almost new 2024 Freightliner Cascadia Sleeper
DD15 engine 505HP
Auto transm
Full digital dash
Remaining factory warranty
Excellent condition (Like new)
Financing available.
Se habla espanol.
Call Marcos at 7. 1. 3. 4. 0...
| Stock # | #MG3188FE |
|---|---|
| Kilometers | 165,000 |
| Engine | DETROIT DD15 (505HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | DETROIT DT12 - 1650 12 SPD AUTO |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | WHITE |
Used 2022 INTERNATIONAL HV607 SBA T/A Steel Dump Truck
$110,000
2022 International Workstar HV607 SBA Dump Truck
Cummins engine L9 8.8L
Very low miles !!!
Allison auto transmission.
Excellent condition (Like new)
Financing available.
Se habla espanol.
Call Marcos at 7. 1. 3. 4. 0. 8. 9. 7. 3. 4. fo...
| Stock # | #MG2791FE |
|---|---|
| Kilometers | 16,300 |
| Engine | CUMMINS L9 |
| Eng Size | 8.8L |
| Trans | ALLISON 35000 6 SPD AUTO |
| Wheelbase | 205" |
| Axles | TANDEM 18000 F / 40000 R |
| Front Axles | 18,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
Used 2018 INTERNATIONAL 7500 SBA T/A Steel Dump Truck
$90,000
2018 International Workstar HV607 SBA Dump Truck
Navistar engine N10 9.3L
Very low miles !!!
Allison auto transmission.
Excellent condition (Like new)
Financing available.
Se habla espanol.
Call Marcos at 7. 1. 3. 4. 0. 8. 9. 7. 3. 4. ...
| Stock # | #MG1468FE |
|---|---|
| Kilometers | 31,000 |
| Engine | NAVISTAR N10 (370HP) |
| Eng Size | 9.3L |
| Trans | ALLISON 35000 6 SPD AUTO |
| Wheelbase | 205" |
| Axles | TANDEM 18000 F / 40000 R |
| Front Axles | 18,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
Used 2016 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$28,000
Great working condition.
Call Marcos 7. 1. 3. 4. 0. 8. 9. 7. 3. 4. for more info.
| Stock # | #MG7062OS |
|---|---|
| Kilometers | 689,569 |
| Engine | CUMMINS ISX-15 (450HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER FRM15210B 10 SPD MANUAL |
| Axles | TANDEM |
| Color | BLUE |
Used 2017 MACK MRU613 Roll Off Roll-Off Truck
$160,000
2017 Mack MRU613 Roll Off Truck
MP7 engine
Only 14K miles... barely used.
Left side drive only
Cabin Hyd controls.
Allison Auto transm
Roll Off bed 22ft with heavy duty chain system.
Rears 46K
Steering 20K
Double frame
Great working co...
| Stock # | #MG1702FE |
|---|---|
| Kilometers | 14,300 |
| Engine | MACK MP7 |
| Trans | ALLISON AUTO |
| Axles | TANDEM 20000 F / 46000 R |
| Front Axles | 20,000 |
| Rear Axles | 46,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
Used 2017 MACK Granite Roll Off Roll-Off Truck
$160,000
2017 Mack Granite Roll Off Truck
MP8 engine
Only 14K miles... barely used.
Allison Auto transm
Galbreath roll off bed 22ft
Rears 46K
Steering 20K
Double frame
Great working condition
Call Marcos at 7. 1. 3. 4. 0. 8. 9. 7. 3. 4. for mo...
| Stock # | #MG1701FE |
|---|---|
| Kilometers | 14,080 |
| Engine | MACK MP8 |
| Trans | ALLISON AUTO |
| Axles | TANDEM 20000 F / 46000 R |
| Front Axles | 20,000 |
| Rear Axles | 46,000 |
| Color | WHITE |
(866) 813-1900 | 24850 Old 41 Rd Suite 21, Bonita Springs, FL 34135







