*Disclaimer: Our price advertised is based on cash payment or pre-approved financing
Trucks For Sale
All Trucks
Used 2021 KENWORTH T880 Tandem Axle Daycab
$49,200
IN EGAN,LA - PTO/WEST KIT, 2021 KENWORTH T880, Paccar MX-11, 10.8L, 430 HP, PACCAR 12 SPD AUTOMATIC TRANSMISSION, 3.55 GEAR RATIO, WHEELBASE 202”, AIR RIDE SUSPENSION, FLEET MAINTAINED, EQUIPPED WITH COLLISION MITIGATION-AVOIDANCE, LANE DEPARTURE,...
| Stock # | #JW3450PF |
|---|---|
| Kilometers | 614,730 |
| Cab Style | DAY CAB |
| Engine | PACCAR MX-11 (430HP) |
| Eng Size | 10.8L |
| Trans | PACCAR PO-16F112C 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 202" |
| Axles | TANDEM 13200 F / 40000 R |
| Front Axles | 13,200 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | WHITE |
Used 2021 KENWORTH T880 Tandem Axle Daycab
$49,200
IN LAKE CHARLES, LA - PTO/WEST KIT, 2021 KENWORTH T880, Paccar MX-11, 10.8L, 430 HP, PACCAR 12 SPD AUTOMATIC TRANSMISSION, 3.55 GEAR RATIO, WHEELBASE 202”, AIR RIDE SUSPENSION, FLEET MAINTAINED, EQUIPPED WITH COLLISION MITIGATION-AVOIDANCE, LANE D...
| Stock # | #JW3449PF |
|---|---|
| Kilometers | 535,125 |
| Cab Style | DAY CAB |
| Engine | PACCAR MX-11 (430HP) |
| Eng Size | 10.8L |
| Trans | PACCAR PO-16F112C 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 202" |
| Axles | TANDEM 13200 F / 40000 R |
| Front Axles | 13,200 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | WHITE |
Used 2021 KENWORTH T880 Tandem Axle Daycab
$49,000
IN LAKE CHARLES, LA - PTO/WEST KIT, 2021 KENWORTH T880, Paccar MX-11, 10.8L, 430 HP, PACCAR 12 SPD AUTOMATIC TRANSMISSION, 3.55 GEAR RATIO, WHEELBASE 202”, AIR RIDE SUSPENSION, FLEET MAINTAINED, EQUIPPED WITH COLLISION MITIGATION-AVOIDANCE, LANE D...
| Stock # | #JW3438PF |
|---|---|
| Kilometers | 479,710 |
| Cab Style | DAY CAB |
| Engine | PACCAR MX-11 (430HP) |
| Eng Size | 10.8L |
| Trans | PACCAR PO-16F112C 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 202" |
| Axles | TANDEM 13200 F / 40000 R |
| Front Axles | 13,200 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | WHITE |
Used 2021 KENWORTH T880 Tandem Axle Daycab
$48,000
IN EGAN, LA - PTO/WEST KIT, 2021 KENWORTH T880, Paccar MX-11, 10.8L, 430 HP, PACCAR 12 SPD AUTOMATIC TRANSMISSION, 3.55 GEAR RATIO, WHEELBASE 202”, AIR RIDE SUSPENSION, FLEET MAINTAINED, EQUIPPED WITH COLLISION MITIGATION-AVOIDANCE, LANE DEPARTURE...
| Stock # | #JW3426PF |
|---|---|
| Kilometers | 564,514 |
| Cab Style | DAY CAB |
| Engine | PACCAR MX-11 (430HP) |
| Eng Size | 10.8L |
| Trans | PACCAR PO-16F112C 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 202" |
| Axles | TANDEM 13200 F / 40000 R |
| Front Axles | 13,200 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | WHITE |
Used 2021 KENWORTH T880 Tandem Axle Daycab
$48,000
IN EGAN, LA - PTO/WEST KIT, 2021 KENWORTH T880, Paccar MX-11, 10.8L, 430 HP, PACCAR 12 SPD AUTOMATIC TRANSMISSION, 3.55 GEAR RATIO, WHEELBASE 202”, AIR RIDE SUSPENSION, FLEET MAINTAINED, EQUIPPED WITH COLLISION MITIGATION-AVOIDANCE, LANE DEPARTURE...
| Stock # | #JW3425PF |
|---|---|
| Kilometers | 582,338 |
| Cab Style | DAY CAB |
| Engine | PACCAR MX-11 (430HP) |
| Eng Size | 10.8L |
| Trans | PACCAR PO-16F112C 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 202" |
| Axles | TANDEM 13200 F / 40000 R |
| Front Axles | 13,200 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Suspension | AIR RIDE |
| Color | WHITE |
(866) 813-1900 | 24850 Old 41 Rd Suite 21, Bonita Springs, FL 34135




