*Disclaimer: Our price advertised is based on cash payment or pre-approved financing
Trucks For Sale
All Trucks
Used 2023 VOLVO VNL64T300 Daycab
$79,995
Introducing our premier line of 2023 and 2024 Volvo VNL64T300 trucks—engineered for performance, reliability, and comfort on the open road. With a powerful D13 engine delivering 425 horsepower, these trucks are designed to handle the toughest chall...
| Stock # | #JF2190ARDOS* |
|---|---|
| Kilometers | 183,181 |
| Wheelbase | 195" |
| Hours | 5,402 |
| Color | BLUE |
Used 2023 VOLVO VNL64T300 Daycab
$79,995
Introducing our premier line of 2023 and 2024 Volvo VNL64T300 trucks—engineered for performance, reliability, and comfort on the open road. With a powerful D13 engine delivering 425 horsepower, these trucks are designed to handle the toughest chall...
| Stock # | #JF2189ARDOS |
|---|---|
| Kilometers | 206,097 |
| Wheelbase | 195" |
| Hours | 7,130 |
| Color | BLUE |
Used 2024 VOLVO VNL64T300 Daycab
$84,995
Introducing our premier line of 2023 and 2024 Volvo VNL64T300 trucks—engineered for performance, reliability, and comfort on the open road. With a powerful D13 engine delivering 425 horsepower, these trucks are designed to handle the toughest chall...
| Stock # | #JF7178ARDOS |
|---|---|
| Kilometers | 188,887 |
| Wheelbase | 195" |
| Hours | 5,340 |
| Color | BLUE |
Used 2024 VOLVO VNL64T300 Daycab
$84,995
Introducing our premier line of 2023 and 2024 Volvo VNL64T300 trucks—engineered for performance, reliability, and comfort on the open road. With a powerful D13 engine delivering 425 horsepower, these trucks are designed to handle the toughest chall...
| Stock # | #JF7180ARDOS |
|---|---|
| Kilometers | 159,707 |
| Wheelbase | 195" |
| Hours | 5,725 |
| Color | BLUE |
Used 2024 VOLVO VNL64T300 Daycab
$84,995
Introducing our premier line of 2023 and 2024 Volvo VNL64T300 trucks—engineered for performance, reliability, and comfort on the open road. With a powerful D13 engine delivering 425 horsepower, these trucks are designed to handle the toughest chall...
| Stock # | #JF7181ARDOS |
|---|---|
| Kilometers | 188,735 |
| Wheelbase | 195" |
| Hours | 5,733 |
| Color | BLUE |
Used 2022 INTERNATIONAL Lone Star Sleeper
$59,995
Imagine the thrill of being behind the wheel of a 2023 LoneStar, where every mile is a journey filled with power and prestige. Picture yourself commanding the road in a truck that not only boasts a formidable Cummins 15L engine with 500 horsepower bu...
| Stock # | #JF7023ARDOS* |
|---|---|
| Kilometers | 502,791 |
| Engine | CUMMINS X15 (500HP) |
| Trans | EATON ENDURANT EEO-18F11 |
| Color | BLUE |
Used 2022 INTERNATIONAL Lone Star Sleeper
$59,995
| Stock # | #JF7216ARDOS |
|---|---|
| Kilometers | 494,452 |
| Engine | CUMMINS X15 (500HP) |
| Trans | EATON ENDURANT EEO-18F11 |
| Color | BLUE |
Used 2023 INTERNATIONAL Lone Star Sleeper
$64,995
| Stock # | #JF6046ARDOS |
|---|---|
| Kilometers | 440,892 |
| Engine | CUMMINS X15 (500HP) |
| Trans | EATON ENDURANT EEO-18F11 |
| Color | LAVENDER |
Used 2023 INTERNATIONAL Lone Star Sleeper
$71,995
| Stock # | #JF6039ARDOS |
|---|---|
| Kilometers | 389,978 |
| Engine | CUMMINS X15 (500HP) |
| Trans | EATON ENDURANT EEO-18F11 |
| Color | LAVENDER |
Used 2023 INTERNATIONAL Lone Star Sleeper
$71,995
| Stock # | #JF6057ARDOS |
|---|---|
| Kilometers | 387,639 |
| Engine | CUMMINS X15 (500HP) |
| Trans | EATON ENDURANT EEO-18F11 |
| Color | LAVENDER |
(866) 813-1900 | 24850 Old 41 Rd Suite 21, Bonita Springs, FL 34135









