*Disclaimer: Our price advertised is based on cash payment or pre-approved financing
Trucks For Sale
All Trucks
Used 2021 FREIGHTLINER Cascadia 116 Tandem Axle Daycab
$28,000
| Stock # | #MG21290PF |
|---|---|
| Kilometers | 342,310 |
| Engine | DETROIT DD13 (450HP) |
| Eng Size | 12.9L |
| Trans | DETROIT DT12 - 1650 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 172" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | WHITE |
Used 2021 FREIGHTLINER Cascadia 116 Tandem Axle Daycab
$28,500
| Stock # | #MG21092PF |
|---|---|
| Kilometers | 294,634 |
| Engine | DETROIT DD13 (450HP) |
| Eng Size | 12.9L |
| Trans | DETROIT DT12 - 1650 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 172" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | WHITE |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$24,500
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Automatic transmission
GVW: 52,000 lbs
Aluminum wheels
...
| Stock # | #MG11738OS |
|---|---|
| Kilometers | 838,867 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 12 SPD AUTO |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$26,500
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Automatic transmission
GVW: 52,000 lbs
Aluminum wheels
...
| Stock # | #MG97377OS |
|---|---|
| Kilometers | 601,110 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 12 SPD AUTO |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$26,000
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Automatic transmission
GVW: 52,000 lbs
Aluminum wheels
...
| Stock # | #MG97383OS |
|---|---|
| Kilometers | 750,613 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 12 SPD AUTO |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$24,500
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Automatic transmission
GVW: 52,000 lbs
Aluminum wheels
...
| Stock # | #MG26115OS |
|---|---|
| Kilometers | 820,588 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 12 SPD AUTO |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$28,000
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Eaton Fuller 13spd manual transmission
GVW: 52,000 lbs
...
| Stock # | #MG26300OS |
|---|---|
| Kilometers | 709,835 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 13 SPD MANUAL |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$28,500
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Eaton-Fuller 13spd manual transmission
GVW: 52,000 lbs
...
| Stock # | #MG26311OS |
|---|---|
| Kilometers | 672,315 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 13 SPD MANUAL |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2019 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$26,500
2019 Kenworth T680 Sleeper – Ready to Work
Fleet?maintained 2019 Kenworth T680 Sleeper in great condition and ready to work.
Specifications & Features:
Engine: PACCAR MX?13 / 455HP
Automatic transmission
GVW: 52,000 lbs
Aluminum wheels
...
| Stock # | #MG26111OS |
|---|---|
| Kilometers | 694,872 |
| Engine | PACCAR MX-13 (455HP) |
| Eng Size | 14.9L |
| Trans | EATON-FULLER 12 SPD AUTO |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | GREEN |
Used 2023 MACK Anthem 64T Tandem Axle Daycab
$37,500
Great condition vehicles fo sale
Multiple units available.
MDrive transmission with PTO capability.
Extended engine and aftertreatment factory warranty 750K miles / 60 months
Ins service date: 4/1/2022
Call/Text Marcos at 713-408-9734 or em...
| Stock # | #MG756APF |
|---|---|
| Kilometers | 658,745 |
| Engine | MACK MP8 (455HP) |
| Eng Size | 12.8 L |
| Trans | MACK MDRIVE AUTO |
| Wheelbase | 205" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | WHITE |
Used 2023 MACK Anthem 64T Tandem Axle Daycab
$37,500
Great condition vehicles fo sale
Multiple units available.
MDrive transmission with PTO capability.
Extended engine and aftertreatment factory warranty 750K miles / 60 months
Ins service date: 4/1/2022
Call/Text Marcos at 713-408-9734 or em...
| Stock # | #MG755APF |
|---|---|
| Kilometers | 665,919 |
| Engine | MACK MP8 (455HP) |
| Eng Size | 12.8 L |
| Trans | MACK MDRIVE AUTO |
| Wheelbase | 205" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | WHITE |
Used 2024 WESTERN STAR 49X Tandem Axle Sleeper
$135,000
| Stock # | #MG8203FE |
|---|---|
| Kilometers | 278,280 |
| Engine | DETROIT DD15 (505HP) |
| Eng Size | 14.8L |
| Trans | DETROIT DT12 - 1750 - OHE 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 237" |
| Axles | TANDEM 13220 F / 40000 R |
| Front Axles | 13,220 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | BEIGE |
Used 2022 FREIGHTLINER Cascadia 126 Tandem Axle Sleeper
$67,000
| Stock # | #MG6063FE |
|---|---|
| Kilometers | 472,657 |
| Engine | DETROIT DD15 (455HP) |
| Eng Size | 14.8L |
| Trans | DETROIT DT12 - 1650 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 235" |
| Axles | TANDEM 13300 F / 40000 R |
| Front Axles | 13,300 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | WHITE |
Used 2023 MACK Anthem 64T Tandem Axle Daycab
$38,000
Great condition vehicles fo sale
Multiple units available.
MDrive transmission with PTO capability.
Extended engine and aftertreatment factory warranty 750K miles / 60 months
Ins service date: 3/4/2022
Call/Text Marcos at 713-408-9734 or em...
| Stock # | #MG753APF |
|---|---|
| Kilometers | 583,880 |
| Engine | MACK MP8 (455HP) |
| Eng Size | 12.8L |
| Trans | MACK MDRIVE AUTO |
| Wheelbase | 205" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | WHITE |
Used 2023 MACK Anthem 64T Tandem Axle Daycab
$37,500
Great condition vehicles fo sale
Multiple units available.
MDrive transmission with PTO capability.
Extended engine and aftertreatment factory warranty 750K miles / 60 months
Ins service date: 3/4/2022
Call/Text Marcos at 713-408-9734 or ema...
| Stock # | #MG754APF |
|---|---|
| Kilometers | 647,564 |
| Engine | MACK MP8 (445HP) |
| Eng Size | 12.8L |
| Trans | MACK MDRIVE AUTO |
| Wheelbase | 205" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | WHITE |
Used 2022 MACK Anthem 64T Tandem Axle Daycab
$36,000
Great condition vehicles fo sale
Multiple units available.
MDrive transmission with PTO capability.
Extended engine and aftertreatment factory warranty 750K miles / 60 months
Ins service date: 12/27/2021
Call/Text Marcos at 713-408-9734 or e...
| Stock # | #MG751APF |
|---|---|
| Kilometers | 611,251 |
| Engine | MACK MP8 (445HP) |
| Eng Size | 12.8L |
| Trans | MACK MDRIVE AUTO |
| Wheelbase | 205" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | WHITE |
Used 2022 MACK Anthem 64T Tandem Axle Daycab
$36,000
Great condition vehicles fo sale
Multiple units available.
MDrive transmission with PTO capability.
Extended engine and aftertreatment factory warranty 750K miles / 60 months
Ins service date: 1/10/2022
Call/Text Marcos at 713-408-9734 or em...
| Stock # | #MG750APF |
|---|---|
| Kilometers | 666,371 |
| Engine | MACK MP8 (445HP) |
| Eng Size | 12.8L |
| Trans | MACK MDRIVE AUTO |
| Wheelbase | 205" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | WHITE |
Used 2022 MACK Anthem 64T Tandem Axle Daycab
$35,000
Great condition vehicles fo sale
Multiple units available.
MDrive transmission with PTO capability.
Extended engine and aftertreatment factory warranty 750K miles / 60 months
Ins service date: 12/27/2021
Call/Text Marcos at 713-408-9734 or e...
| Stock # | #MG749APF |
|---|---|
| Kilometers | 755,470 |
| Engine | MACK MP8 (445HP) |
| Eng Size | 12.8L |
| Trans | MACK MDRIVE AUTO |
| Wheelbase | 205" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | WHITE |
Used 2022 MACK Anthem 64T Tandem Axle Daycab
$35,500
Great condition vehicles fo sale
Multiple units available.
MDrive transmission with PTO capability.
Extended engine and aftertreatment factory warranty 750K miles / 60 months
Ins service date: 12/27/2021
Call/Text Marcos at 713-408-9734 or e...
| Stock # | #MG748APF |
|---|---|
| Kilometers | 697,075 |
| Engine | MACK MP8 (445HP) |
| Eng Size | 12.8L |
| Trans | MACK MDRIVE AUTO |
| Wheelbase | 205" |
| Axles | TANDEM 12000 F / 40000 R |
| Front Axles | 12,000 |
| Rear Axles | 40,000 |
| Color | WHITE |
Used 2020 KENWORTH T680 Tandem Axle Sleeper
$28,600
Truck is in great condition and road ready! Fleet maintained.
Call/Text Tyler for more info! 7. 0. 8. 4. 2. 7. 4. 0. 3. 0.
| Stock # | #TB156PF |
|---|---|
| Kilometers | 708,756 |
| Cab Style | RAISED ROOF |
| Engine | PACCAR MX13 |
| Trans | 12 SPD AUTO |
| Wheelbase | 236" |
| Suspension | AIR RIDE |
(866) 813-1900 | 24850 Old 41 Rd Suite 21, Bonita Springs, FL 34135



















